Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tomáš Kupsa
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:00
AC122
Dukla B - Bohemians
25 : 19
20.10. 18:00
AC026
Třeboň - VŠ Plzeň
39 : 28
13.10. 10:00
AC021
Dukla B - Košutka
28 : 24
30.9. 09:30
AC008
Talent Plzeň "B" - Košutka
23 : 24
2.liga mužů SVČ
10.3. 19:00
AD081
Slavia - Praha 4
27 : 28
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG122
Dukla - N.Veselí
25 : 34
13.10. 14:00
AG021
Dukla - HK Lovosice
32 : 32
30.9. 13:30
AG008
Talent Plzeň - HK Lovosice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
30.9. 15:30
AH012
HC Plzeň - TJ Kutná Hora
26 : 30
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ122
Dukla - N.Veselí
31 : 30
13.10. 12:00
AJ021
Dukla - HK Lovosice
29 : 26
30.9. 11:30
AJ008
Talent Plzeň - HK Lovosice
39 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
20.10. 16:00
AK026
Třeboň - Úvaly
21 : 20
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN007
L.Vršovice - Bohemians
17 : 31
2.liga žen Č
7.4. 11:00
AS108
Milevsko - Slavoj Tachov
27 : 32
15.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
22 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 15:00
AU116
Písek - Poruba
22 : 23
10.11. 15:00
AU048
Písek - SVŠ Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenek Č
13.4. 15:00
AV051
Házená J.Hradec - Astra Praha
23 : 21
16.2. 14:15
AV033
ČZ HBC Strakonice - Č.Budějovice
30 : 19
1.liga mladších dorostenek Č
10.11. 17:00
AX048
Písek - SVŠ Plzeň
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
10.3. 10:30
AY091
Pardubice - V. Meziříčí
17 : 23
18.11. 15:00
AY049
J.Hradec - Pardubice
38 : 23
Pražský přebor žen
16.5. 18:15
BB047
Astra C - Astra B
22 : 20
Jč KP muži
4.5. 10:00
HM020
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
18 : 19
14.10. 09:00
HM002
Sez.Ústí B - Č.Budějovice B
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.