Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
František Egermaier
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1945
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.4.2015
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
24.3. 15:20
AO151
Talent A - N. Veselí A
11 : 17
24.3. 13:20
AO148
AŠ Ml. Boleslav - Talent A
18 : 23
24.3. 12:00
AO146
Ostrava - Talent A
12 : 16
24.3. 10:00
AO143
Talent A - Karviná A
16 : 13
24.3. 08:00
AO140
Talent A - F.-Místek A
14 : 10
9.2. 15:30
AO070
KP Brno - Talent A
13 : 25
9.2. 13:00
AO067
Talent A - Ostrava
10 : 13
9.2. 10:30
AO064
Talent A - TJ Sokol Bělá
26 : 12
9.2. 08:00
AO061
Rožnov p.R. - Talent A
11 : 25
19.1. 16:40
AO029
Talent A - F.-Místek A
18 : 13
19.1. 14:00
AO025
Zubří - Talent A
21 : 14
19.1. 12:40
AO023
Talent A - Jičín
24 : 8
19.1. 10:00
AO019
Dukla 4 - Talent A
15 : 17
19.1. 08:40
AO017
Talent A - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
mladší dorost
22.5. 16:30
B24
Talent Plzeň "B" - Slavia VŠ Plzeň
34 : 30
starší žáci
13.5. 18:00
C22
Talent A - Šťáhlavy
24 : 9
7.5. 18:00
C20
Talent B - Talent A
14 : 25
29.4. 18:00
C17
Talent A - Košutka
36 : 4
27.4. 16:30
C16
Šťáhlavy - Talent A
18 : 23
15.4. 18:00
C14
Talent A - Talent B
30 : 15
19.10. 16:30
C11
Košutka - Talent A
8 : 24
8.10. 18:00
C10
Talent A - Šťáhlavy
28 : 15
2.10. 19:15
C08
Talent B - Talent A
15 : 37
22.9. 16:30
C04
Šťáhlavy - Talent A
14 : 22
10.9. 18:00
C02
Talent A - Talent B
22 : 13
mladší žáci
17.5. 16:15
E50
SSK Talent Plzeň C - Šťáhlavy
27 : 18
16.5. 17:30
E48
Rokycany - SSK Talent Plzeň C
12 : 18
3.5. 18:00
E44
Talent B - Talent A
12 : 21
23.10. 18:00
E27
SSK Talent Plzeň C - Talent A
8 : 25
13.10. 11:00
E22
Šťáhlavy - SSK Talent Plzeň C
10 : 16
Další
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.