Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Marek Svoboda
Post
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
66
Starty
2.liga starších dorostenců Č
18.05. [AH130]
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
0 branek
04.05. [AH117]
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
1 branek
20.04. [AH104]
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 26
0 branek
16.03. [AH090]
Loko Louny - TJ Kutná Hora
42 : 35
3 branek
03.03. [AH077]
Loko Louny - Loko Č.Budějovice
28 : 32
1 branek
27.10. [AH036]
Loko Louny - HSK Tygři
30 : 26
3 branek
20.10. [AH025]
Loko Louny - Chodov
33 : 22
1 branek
14.10. [AH024]
TJ Kutná Hora - Loko Louny
26 : 30
8 branek
07.10. [AH014]
Loko Louny - HC Plzeň
41 : 18
3 branek
30.09. [AH011]
Loko Č.Budějovice - Loko Louny
26 : 25
0 branek
2.liga mladších dorostenců Č
18.05. [AK130]
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
4 branek
11.05. [AK124]
Ml. Boleslav - Loko Louny
35 : 25
7 branek
04.05. [AK117]
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
9 branek
27.04. [AK113]
TJ košutka - Loko Louny
23 : 21
3 branek
13.04. [AK102]
Třeboň - Loko Louny
26 : 25
0 branek
06.04. [AK069]
Liberec - Loko Louny
37 : 27
2 branek
24.03. [AK091]
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
4 branek
16.03. [AK090]
Loko Louny - Úvaly
24 : 30
1 branek
03.03. [AK077]
Loko Louny - Č.Budějovice
29 : 35
4 branek
08.12. [AK064]
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
1 branek
27.10. [AK036]
Loko Louny - Třeboň
31 : 17
2 branek
20.10. [AK025]
Loko Louny - Jablonec
19 : 23
5 branek
14.10. [AK024]
Úvaly - Loko Louny
19 : 19
0 branek
07.10. [AK014]
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
3 branek
30.09. [AK011]
Č.Budějovice - Loko Louny
32 : 26
1 branek
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.