Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Jan Formánek
Post
Mateřský klub
Sokol Telnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
11
Starty
2.liga starších dorostenců M
27.04. [AI110]
Maloměřice - Sokol Telnice
36 : 28
0 branek
02.02. [AI077]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
48 : 12
1 branek
08.12. [AI066]
Sokol Telnice - Vsetín
22 : 30
3 branek
27.10. [AI033]
Sokol Telnice - Handball KP Brno
22 : 36
0 branek
21.10. [AI028]
Přerov - Sokol Telnice
34 : 26
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL132]
Nové Bránice - Sokol Telnice
29 : 31
0 branek
12.05. [AL121]
Sokol Telnice - HK Ivančice
41 : 30
0 branek
21.04. [AL107]
Sokol Telnice - Sokol Dolní Cerekev
41 : 30
0 branek
13.04. [AL099]
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
0 branek
24.03. [AL094]
Sokol Telnice - Litovel
31 : 21
2 branek
17.03. [AL088]
DTJ Polanka - Sokol Telnice
30 : 26
0 branek
02.03. [AL077]
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
30 : 28
0 branek
23.02. [AL068]
Sokol Telnice - Prostějov
27 : 30
1 branek
09.12. [AL066]
Sokol Telnice - Nové Bránice
28 : 19
1 branek
18.11. [AL044]
Sokol Telnice - Napajedla
32 : 16
2 branek
10.11. [AL041]
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Telnice
32 : 28
1 branek
28.10. [AL033]
Sokol Telnice - Zlín
22 : 30
0 branek
14.10. [AL022]
Sokol Telnice - DTJ Polanka
35 : 22
0 branek
06.10. [AL015]
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
0 branek
30.09. [AL011]
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
33 : 30
0 branek
22.09. [AL002]
Prostějov - Sokol Telnice
27 : 34
0 branek
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.