Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
FINÁLE
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
David Boula
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Davídek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vít Divila
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Divín
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Erben
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Fait
HC Zubří "A"
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Halenčák
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hladný
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Hofbauer
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Hortenský
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
David Hradil
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Jirátko
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Jonáš
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Joudal
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Juříček
HC Zubří "A"
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Filip Kaiser
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
David Karlovec
HK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Klíma
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Král
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Kujan
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Litera
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Loukotka
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Erik Mader
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Marienka
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mašek
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Měrka
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Bohdan Mizera
HC Zubří "A"
2 - 0 - 0 - 1
Rick Mommers
TJ Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mucha
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
David Navrátil
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Nigrýn
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Petr Novák
Slavia Hradec Králové
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Novák
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Albert Pazdera
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Pejcha
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Pilch
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
FINÁLE - výsledky
video
online
Karviná A - HK B Most
22 : 19
video
online
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
video
online
N. Veselí A - Dukla 6
12 : 15
video
online
Karviná A - F.-Místek A
30 : 21
video
online
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
video
online
Dukla 6 - Ostrava
18 : 16
video
online
F.-Místek A - HK B Most
16 : 11
video
online
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
video
online
Ostrava - N. Veselí A
12 : 22
video
online
Dukla 6 - HK B Most
15 : 14
video
online
Karviná A - Ostrava
18 : 19
video
online
N. Veselí A - F.-Místek A
25 : 21
video
online
HK B Most - Ostrava
13 : 20
video
online
F.-Místek A - Dukla 6
17 : 21
video
online
N. Veselí A - Karviná A
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
5
5
0
0
83 : 72
10
2
N. Veselí A
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Karviná A
5
3
0
2
104 : 90
6
4
Ostrava
5
3
0
2
85 : 82
6
5
F.-Místek A
5
1
0
4
86 : 105
2
6
HK B Most
5
0
0
5
72 : 98
0
Tabulka střelců
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
163
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
146
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Vojtěch Havránek
SKP Frýdek-Místek A
27
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
23
Ondřej Hradil
Sokol Ostrava
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
32
Luděk Piwko
HCB Karviná A
30
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.