Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
19.5. 15:00
A50
Třemošná - Šťáhlavy
15 : 17
30.9. 17:00
A16
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
23 : 23
Extraliga
19.5. 10:30
AA189
Přerov - KP Brno
27 : 32
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
15.12. 16:30
AA082
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 22
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
9.11. 18:00
AA031
Lovosice - KP Brno
32 : 26
29.9. 17:00
AA020
KP Brno - Přerov
36 : 19
23.9. 17:00
AA016
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 31
1.liga mužů
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
2.3. 18:00
AB075
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
2 liga mužů JZČ
10.3. 15:00
AC079
Chodov B - VŠ Plzeň
21 : 25
14.10. 16:00
AC024
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
30 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH079
Chodov - TJ Kutná Hora
22 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 11:00
AK097
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
Český pohár mužů
24.1. 17:30
AN076
KP Brno - Lovosice
23 : 27
12.1. 18:00
AN071
Strakonice - Lovosice
26 : 31
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Zlín
28 : 25
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
23.2. 17:00
AP139
Most - Olomouc
32 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
20.1. 17:00
AP104
Slavia - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
10.11. 18:00
AP069
J.Hradec - Písek
24 : 23
5.9. 19:00
AP020
Písek - Michalovce
17 : 35
Český pohár žen
19.9. 18:15
APR021
HC Plzeň - Slavia
22 : 36
1.liga žen
27.4. 16:00
AR122
HC Plzeň - Slavia B
20 : 20
13.4. 13:00
AR112
S.Vršovice - Kunovice
17 : 17
11.11. 15:00
AR045
Slavia B - Olomouc B
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.