Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.3. 15:30
AC088
Ledeč n.S. - Č.Budějovice A
38 : 33
9.3. 10:00
AC082
Dukla B - Ledeč n.S.
33 : 22
20.10. 15:30
AC027
Ledeč n.S. - Bohemians
32 : 27
7.10. 16:30
AC013
VŠ Plzeň - Chodov B
26 : 17
7.10. 14:30
AC014
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 27
28.9. 10:00
AC010
Dukla B - Třeboň
27 : 27
2.liga mužů SVČ
12.5. 16:00
AD126
HK Lovosice B - Kolín
29 : 25
21.4. 17:00
AD106
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
17 : 30
17.3. 10:30
AD088
Kolín - Slavia
30 : 28
8.12. 17:00
AD062
Dvůr Králové - Kolín
26 : 23
25.11. 17:00
AD051
Dvůr Králové - HC Žatec
29 : 26
24.11. 16:00
AD050
HK Lovosice B - Praha 4
28 : 32
17.11. 17:00
AD043
Jablonec - Libčice n. Vlt.
30 : 27
28.10. 17:00
AD034
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
32 : 29
20.10. 10:30
AD027
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 26
14.10. 17:00
AD023
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 36
2.liga mužů JM
24.3. 17:00
AE095
H.Brod - Brno B
29 : 34
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG126
HK Lovosice - Polanka
29 : 27
9.3. 14:00
AG082
Dukla - Polanka
42 : 19
24.11. 14:00
AG050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 38
28.9. 14:00
AG010
Dukla - Kopřivnice
33 : 38
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:00
AH088
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
20.10. 13:00
AH027
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
21 : 14
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ126
HK Lovosice - Strakonice
29 : 23
9.3. 12:00
AJ082
Dukla - Strakonice
42 : 34
24.11. 12:00
AJ050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 19
28.9. 12:00
AJ010
Dukla - Kopřivnice
36 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 17:00
AK132
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
5.5. 17:00
AK119
Chrudim - S.Vršovice
31 : 29
20.4. 17:30
AK106
Chrudim - D.Králové
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.