Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Zdeněk Vaněček
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
17.3. 15:30
AC088
Ledeč n.S. - Č.Budějovice A
38 : 33
9.3. 10:00
AC082
Dukla B - Ledeč n.S.
33 : 22
20.10. 15:30
AC027
Ledeč n.S. - Bohemians
32 : 27
7.10. 16:30
AC013
VŠ Plzeň - Chodov B
26 : 17
7.10. 14:30
AC014
Starý Plzenec - Bohemians
28 : 27
28.9. 10:00
AC010
Dukla B - Třeboň
27 : 27
2.liga mužů SVČ
12.5. 16:00
AD126
HK Lovosice B - Kolín
29 : 25
21.4. 17:00
AD106
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
17 : 30
17.3. 10:30
AD088
Kolín - Slavia
30 : 28
8.12. 17:00
AD062
Dvůr Králové - Kolín
26 : 23
25.11. 17:00
AD051
Dvůr Králové - HC Žatec
29 : 26
24.11. 16:00
AD050
HK Lovosice B - Praha 4
28 : 32
17.11. 17:00
AD043
Jablonec - Libčice n. Vlt.
30 : 27
28.10. 17:00
AD034
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
32 : 29
20.10. 10:30
AD027
Kolín - 1.HC Pardubice
26 : 26
14.10. 17:00
AD023
1.HC Pardubice - Praha 4
24 : 36
2.liga mužů JM
24.3. 17:00
AE095
H.Brod - Brno B
29 : 34
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:00
AG126
HK Lovosice - Polanka
29 : 27
9.3. 14:00
AG082
Dukla - Polanka
42 : 19
24.11. 14:00
AG050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 38
28.9. 14:00
AG010
Dukla - Kopřivnice
33 : 38
2.liga starších dorostenců Č
17.3. 13:00
AH088
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Č.Budějovice
23 : 24
20.10. 13:00
AH027
ZJ Kovofiniš Ledeč - HC Plzeň
21 : 14
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:00
AJ126
HK Lovosice - Strakonice
29 : 23
9.3. 12:00
AJ082
Dukla - Strakonice
42 : 34
24.11. 12:00
AJ050
HK Lovosice - Kopřivnice
35 : 19
28.9. 12:00
AJ010
Dukla - Kopřivnice
36 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 17:00
AK132
Chrudim - Č.Budějovice
40 : 22
5.5. 17:00
AK119
Chrudim - S.Vršovice
31 : 29
20.4. 17:30
AK106
Chrudim - D.Králové
28 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
video
online
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
video
online
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
video
online
Chodov B - Košutka
30 : 30
video
online
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
video
online
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
17
1
4
656 : 469
35
2
Talent Plzeň "B"
22
14
3
5
608 : 515
31
3
Starý Plzenec
22
15
1
6
621 : 581
31
4
Třeboň
22
15
3
4
664 : 565
29
5
Košutka
22
13
2
7
623 : 541
28
6
Sez. Ústí
22
11
3
8
515 : 499
25
7
S.Vršovice
22
10
0
12
524 : 564
20
8
VŠ Plzeň
22
8
1
13
530 : 586
17
9
Bohemians
22
7
2
13
522 : 554
16
10
Ledeč n.S.
22
6
1
15
528 : 636
13
11
Chodov B
22
5
1
16
496 : 590
11
12
Č.Budějovice A
22
2
0
20
469 : 656
4
Tabulka střelců
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
130
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
130
Lukáš Baierling
TJ Jiskra Třeboň
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
41
Aleš Jurina
TJ Košutka
40
Jakub Mráz
Loko České Budějovice A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
50
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
44
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.