Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2 liga mužů JZČ
podzim - 1. kolo
23.9.2012
17:00
AC001
TJ Bohemians Praha
-
TJ JM Chodov B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
23.9.2012
16:30
AC002
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Loko České Budějovice A
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
23.9.2012
14:30
AC003
BHS Starý Plzenec
-
HC Dukla Praha B
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
22.9.2012
18:00
AC004
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
22.9.2012
15:30
AC005
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Talent Plzeň B
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
23.9.2012
17:00
AC006
TJ Košutka
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 2. kolo
30.9.2012
15:00
AC007
TJ JM Chodov B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
30.9.2012
09:30
AC008
Talent Plzeň B
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
29.9.2012
17:00
AC009
Sokol Vršovice
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
28.9.2012
10:00
AC010
HC Dukla Praha B
-
TJ Jiskra Třeboň
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
30.9.2012
17:00
AC011
Loko České Budějovice A
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
30.9.2012
17:00
AC012
TJ Bohemians Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
podzim - 3. kolo
7.10.2012
16:30
AC013
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ JM Chodov B
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
7.10.2012
14:30
AC014
BHS Starý Plzenec
-
TJ Bohemians Praha
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
6.10.2012
18:00
AC015
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice A
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
6.10.2012
15:30
AC016
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC Dukla Praha B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
7.10.2012
17:00
AC017
TJ Košutka
-
Sokol Vršovice
Milan Hájek
,
Václav Chmelíř
,
7.10.2012
10:30
AC018
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Talent Plzeň B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 4. kolo
14.10.2012
15:00
AC019
TJ JM Chodov B
-
Talent Plzeň B
Milan Hájek
,
Luděk Točík
,
13.10.2012
11:00
AC020
Sokol Vršovice
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Petr Pešek
,
Martin Vaněk
,
13.10.2012
10:00
AC021
HC Dukla Praha B
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
14.10.2012
15:00
AC022
Loko České Budějovice A
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
14.10.2012
17:00
AC023
TJ Bohemians Praha
-
TJ Jiskra Třeboň
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
14.10.2012
16:00
AC024
HK Slavia VŠ Plzeň
-
BHS Starý Plzenec
Václav Chmelíř
,
Tomáš Kozler
,
podzim - 5. kolo
21.10.2012
17:00
AC025
TJ JM Chodov B
-
BHS Starý Plzenec
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
20.10.2012
18:00
AC026
TJ Jiskra Třeboň
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
20.10.2012
15:30
AC027
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Bohemians Praha
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
20.10.2012
17:00
AC028
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice A
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
21.10.2012
10:30
AC029
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HC Dukla Praha B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
19.10.2012
20:00
AC030
Talent Plzeň B
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Filip Barták
,
podzim - 6. kolo
28.10.2012
15:00
AC031
TJ JM Chodov B
-
Sokol Vršovice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
27.10.2012
10:00
AC032
HC Dukla Praha B
-
Talent Plzeň B
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
28.10.2012
17:00
AC033
Loko České Budějovice A
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
28.10.2012
17:00
AC034
TJ Bohemians Praha
-
TJ Košutka
Kamil Navrátil
,
Martin Vaněk
,
28.10.2012
17:00
AC035
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Luděk Točík
,
Pavla Skružná
,
28.10.2012
15:30
AC036
BHS Starý Plzenec
-
TJ Jiskra Třeboň
Luděk Točík
,
Pavla Skružná
,
podzim - 7. kolo
10.11.2012
18:00
AC037
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ JM Chodov B
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
10.11.2012
15:30
AC038
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
BHS Starý Plzenec
Jan Kříženecký
,
Martin Vaněk
,
10.11.2012
17:00
AC039
TJ Košutka
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
11.11.2012
10:30
AC040
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Bohemians Praha
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
11.11.2012
13:00
AC041
Talent Plzeň B
-
Loko České Budějovice A
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
10.11.2012
16:30
AC042
Sokol Vršovice
-
HC Dukla Praha B
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
podzim - 8. kolo
18.11.2012
15:00
AC043
TJ JM Chodov B
-
HC Dukla Praha B
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
18.11.2012
17:00
AC044
Loko České Budějovice A
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
18.11.2012
17:00
AC045
TJ Bohemians Praha
-
Talent Plzeň B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
18.11.2012
17:00
AC046
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
18.11.2012
15:30
AC047
BHS Starý Plzenec
-
TJ Košutka
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
17.11.2012
18:00
AC048
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
podzim - 9. kolo
24.11.2012
15:30
AC049
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ JM Chodov B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
24.11.2012
17:00
AC050
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
25.11.2012
10:30
AC051
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
BHS Starý Plzenec
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
28.11.2012
20:45
AC052
Talent Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
24.11.2012
16:30
AC053
Sokol Vršovice
-
TJ Bohemians Praha
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
24.11.2012
10:00
AC054
HC Dukla Praha B
-
Loko České Budějovice A
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
podzim - 10. kolo
2.12.2012
15:00
AC055
TJ JM Chodov B
-
Loko České Budějovice A
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
29.11.2012
20:45
AC056
TJ Bohemians Praha
-
HC Dukla Praha B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
2.12.2012
16:45
AC057
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
2.12.2012
15:00
AC058
BHS Starý Plzenec
-
Talent Plzeň B
Petr Pešek
,
Miroslav Matis
,
30.11.2012
19:00
AC059
TJ Jiskra Třeboň
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
1.12.2012
15:30
AC060
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Košutka
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 11. kolo
8.12.2012
17:00
AC061
TJ Košutka
-
TJ JM Chodov B
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
9.12.2012
10:30
AC062
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
9.12.2012
10:30
AC063
Talent Plzeň B
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
8.12.2012
16:30
AC064
Sokol Vršovice
-
BHS Starý Plzenec
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
8.12.2012
10:00
AC065
HC Dukla Praha B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
9.12.2012
17:00
AC066
Loko České Budějovice A
-
TJ Bohemians Praha
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 12. kolo
24.2.2013
15:00
AC067
TJ JM Chodov B
-
TJ Bohemians Praha
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
24.2.2013
17:00
AC068
Loko České Budějovice A
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
23.2.2013
10:00
AC069
HC Dukla Praha B
-
BHS Starý Plzenec
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
23.2.2013
16:30
AC070
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
24.2.2013
11:30
AC071
Talent Plzeň B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
12.4.2013
20:00
AC072
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Košutka
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
jaro - 13. kolo
3.3.2013
10:30
AC073
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ JM Chodov B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.3.2013
17:00
AC074
TJ Košutka
-
Talent Plzeň B
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
2.3.2013
15:30
AC075
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
2.3.2013
18:00
AC076
TJ Jiskra Třeboň
-
HC Dukla Praha B
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
3.3.2013
15:30
AC077
BHS Starý Plzenec
-
Loko České Budějovice A
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
3.3.2013
17:15
AC078
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Bohemians Praha
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 14. kolo
10.3.2013
15:00
AC079
TJ JM Chodov B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
10.3.2013
17:00
AC080
TJ Bohemians Praha
-
BHS Starý Plzenec
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
10.3.2013
17:00
AC081
Loko České Budějovice A
-
TJ Jiskra Třeboň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
9.3.2013
10:00
AC082
HC Dukla Praha B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
9.3.2013
11:00
AC083
Sokol Vršovice
-
TJ Košutka
Kamil Navrátil
,
Miroslav Matis
,
10.3.2013
09:30
AC084
Talent Plzeň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 15. kolo
17.3.2013
09:30
AC085
Talent Plzeň B
-
TJ JM Chodov B
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
15.3.2013
19:30
AC086
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Vršovice
Jiří Větrovský
,
Pavel Rutta
,
17.3.2013
17:15
AC087
TJ Košutka
-
HC Dukla Praha B
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
17.3.2013
15:30
AC088
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Loko České Budějovice A
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
16.3.2013
18:00
AC089
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Bohemians Praha
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
17.3.2013
16:30
AC090
BHS Starý Plzenec
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
jaro - 16. kolo
24.3.2013
16:30
AC091
BHS Starý Plzenec
-
TJ JM Chodov B
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
24.3.2013
18:00
AC092
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Jiskra Třeboň
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
24.3.2013
17:00
AC093
TJ Bohemians Praha
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
24.3.2013
17:00
AC094
Loko České Budějovice A
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
23.3.2013
10:00
AC095
HC Dukla Praha B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
23.3.2013
16:30
AC096
Sokol Vršovice
-
Talent Plzeň B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 17. kolo
14.4.2013
17:00
AC097
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov B
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
14.4.2013
09:30
AC098
Talent Plzeň B
-
HC Dukla Praha B
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
14.4.2013
10:30
AC099
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Loko České Budějovice A
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
13.4.2013
17:00
AC100
TJ Košutka
-
TJ Bohemians Praha
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
13.4.2013
15:30
AC101
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
13.4.2013
18:00
AC102
TJ Jiskra Třeboň
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 18. kolo
21.4.2013
15:00
AC103
TJ JM Chodov B
-
TJ Jiskra Třeboň
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
21.4.2013
15:00
AC104
BHS Starý Plzenec
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
21.4.2013
16:45
AC105
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Košutka
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
21.4.2013
17:00
AC106
TJ Bohemians Praha
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
21.4.2013
17:00
AC107
Loko České Budějovice A
-
Talent Plzeň B
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
20.4.2013
10:00
AC108
HC Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 19. kolo
28.4.2013
16:00
AC109
HC Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov B
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
27.4.2013
15:00
AC110
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice A
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
28.4.2013
09:30
AC111
Talent Plzeň B
-
TJ Bohemians Praha
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
28.4.2013
10:30
AC112
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
27.4.2013
17:00
AC113
TJ Košutka
-
BHS Starý Plzenec
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
27.4.2013
15:30
AC114
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaromír Halíř
,
Jiří Dolejší
,
jaro - 20. kolo
5.5.2013
15:00
AC115
TJ JM Chodov B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
4.5.2013
18:00
AC116
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
5.5.2013
15:30
AC117
BHS Starý Plzenec
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
2.5.2013
19:45
AC118
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Talent Plzeň B
Milan Hájek
,
Michal Nezbeda
,
5.5.2013
17:00
AC119
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Vršovice
Pavla Skružná
,
Martin Vaněk
,
5.5.2013
17:00
AC120
Loko České Budějovice A
-
HC Dukla Praha B
Josef Čapek
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 21. kolo
12.5.2013
17:00
AC121
Loko České Budějovice A
-
TJ JM Chodov B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
12.5.2013
10:00
AC122
HC Dukla Praha B
-
TJ Bohemians Praha
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
8.5.2013
18:30
AC123
Sokol Vršovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
12.5.2013
09:30
AC124
Talent Plzeň B
-
BHS Starý Plzenec
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.5.2013
10:30
AC125
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Jiskra Třeboň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
11.5.2013
17:00
AC126
TJ Košutka
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 22. kolo
19.5.2013
15:00
AC127
TJ JM Chodov B
-
TJ Košutka
Jiří Větrovský
,
Martin Zych
,
18.5.2013
13:00
AC128
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
18.5.2013
18:00
AC129
TJ Jiskra Třeboň
-
Talent Plzeň B
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
19.5.2013
14:45
AC130
BHS Starý Plzenec
-
Sokol Vršovice
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
19.5.2013
16:30
AC131
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Dukla Praha B
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
19.5.2013
17:00
AC132
TJ Bohemians Praha
-
Loko České Budějovice A
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.