Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 17:00
AC121
Č.Budějovice A - Chodov B
16 : 24
4.5. 18:00
AC116
Třeboň - Košutka
36 : 24
24.3. 17:00
AC094
Č.Budějovice A - Košutka
21 : 32
19.10. 20:00
AC030
Talent Plzeň "B" - S.Vršovice
32 : 23
22.9. 18:00
AC004
Třeboň - S.Vršovice
31 : 23
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 15:00
AH121
Loko Č.Budějovice - Chodov
24 : 24
21.4. 13:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Náchod
34 : 20
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK094
Č.Budějovice - TJ košutka
30 : 38
Český pohár žen
8.9. 16:00
APR012
Strakonice - SVŠ Plzeň A
25 : 26
2.9. 11:00
APR006
Milevsko - Č.Budějovice
25 : 34
2.liga žen Č
2.3. 14:15
AS087
Strakonice - Milevsko
31 : 14
17.2. 16:30
AS076
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 6
18.11. 11:00
AS054
Milevsko - Turnov
23 : 29
11.11. 17:00
AS048
Č.Budějovice - Kovofiniš Ledeč n.S.
34 : 14
28.10. 13:00
AS036
Kobylisy B - Č.Budějovice
26 : 26
2.liga starších dorostenek Č
15.9. 14:15
AV003
ČZ HBC Strakonice - Č.Budějovice
25 : 13
Jč KP starší žáci
8.5. 11:45
HC020
Sez. Ústí - Strakonice B
26 : 28
8.5. 10:00
HC019
Sez. Ústí - Strakonice A
16 : 35
13.4. 09:00
HC015
Sez. Ústí - Třeboň
11 : 28
Jč KP mladší dorostenci
18.5. 12:00
HD017
Č.Budějovice - Sez.Ústí
18 : 21
18.5. 10:00
HD023
Sez.Ústí - Č.Budějovice
21 : 23
13.4. 10:45
HD015
Sez.Ústí - Milevsko
16 : 16
30.10. 17:30
HD011
Sez.Ústí - Č.Budějovice
30 : 22
17.10. 17:30
HD007
Sez.Ústí - Soběslav
32 : 25
23.9. 17:30
HD003
Sez.Ústí - Milevsko
33 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.