Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.7.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 10:30
AC125
Sez. Ústí - Třeboň
25 : 33
28.4. 10:30
AC112
Sez. Ústí - VŠ Plzeň
26 : 17
10.3. 17:00
AC081
Č.Budějovice A - Třeboň
33 : 36
30.11. 19:00
AC059
Třeboň - Sez. Ústí
19 : 19
18.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice A - S.Vršovice
18 : 21
23.9. 17:00
AC001
Bohemians - Chodov B
25 : 16
22.9. 15:30
AC005
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
17 : 26
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD072
Dvůr Králové - HK Lovosice B
34 : 27
11.11. 17:30
AD037
Praha 4 - Jablonec
34 : 25
22.9. 10:30
AD005
Kolín - Ml. Boleslav
26 : 26
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH081
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
32 : 23
18.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
27 : 30
22.9. 13:00
AH005
ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod
24 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 11:00
AK110
S.Vršovice - Č.Budějovice
27 : 39
10.3. 15:00
AK081
Č.Budějovice - Třeboň
31 : 29
23.2. 15:00
AK072
D.Králové - TJ košutka
31 : 28
8.12. 12:00
AK065
Liberec - Úvaly
29 : 22
2.12. 17:00
AK059
Třeboň - D.Králové
26 : 24
18.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - S.Vršovice
31 : 23
13.10. 12:00
AK021
Liberec - TJ košutka
35 : 29
2.liga žen Č
5.5. 15:00
AS131
Most B - Milevsko
26 : 22
9.3. 16:00
AS094
Turnov - Strakonice
19 : 20
17.2. 13:00
AS075
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
15 : 29
25.11. 16:30
AS055
Pardubice - Turnov
19 : 19
28.10. 13:00
AS035
Kovofiniš Ledeč n.S. - Most B
20 : 23
1.liga starších dorostenek
29.9. 15:45
AU015
Písek - H.Brod
32 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
27.4. 09:00
AX125
S.Vršovice - Písek
22 : 37
16.3. 10:30
AX098
Háje - HC Plzeň
33 : 19
1.12. 10:30
AX063
Háje - Písek
24 : 23
28.9. 11:30
AX035
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
20 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.