Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 18:00
AA160
Zubří - Hranice
26 : 31
18.5. 16:30
AA158
Dukla - Jičín
30 : 28
5.5. 10:30
AA148
Zubří - Jičín
30 : 23
1.5. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
25 : 19
17.4. 18:00
AA136
Zubří - Dukla
26 : 25
13.4. 17:00
AA134
Lovosice - Plzeň
26 : 26
10.3. 10:30
AA125
Přerov - Jičín
28 : 25
9.2. 18:00
AA102
Jičín - Hranice
26 : 19
19.12. 17:00
AA085
Karviná - Lovosice
23 : 25
12.12. 18:00
AA083
KP Brno - Plzeň
20 : 20
17.11. 18:00
AA059
Jičín - Přerov
28 : 22
28.10. 10:30
AA043
Lovosice - Dukla
22 : 22
29.9. 18:00
AA024
Zubří - Hranice
34 : 29
23.9. 10:30
AA013
Zubří - Lovosice
24 : 27
16.9. 10:30
AA010
Dukla - Jičín
22 : 23
8.9. 18:00
AA006
Plzeň - Přerov
29 : 21
1.liga mužů
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
1.liga starších dorostenců
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
Český pohár mužů
13.12. 18:30
AN073
Náchod - Jičín
14 : 36
W.H.I.L.
15.5. 18:00
AP194
Most - Veselí n.M.
25 : 22
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
13.2. 18:00
AP129
Most - Veselí n.M.
29 : 18
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
2.9. 16:00
APR001
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.