Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.7.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 18:00
AA160
Zubří - Hranice
26 : 31
18.5. 16:30
AA158
Dukla - Jičín
30 : 28
5.5. 10:30
AA148
Zubří - Jičín
30 : 23
1.5. 16:30
AA146
Dukla - Lovosice
25 : 19
17.4. 18:00
AA136
Zubří - Dukla
26 : 25
13.4. 17:00
AA134
Lovosice - Plzeň
26 : 26
10.3. 10:30
AA125
Přerov - Jičín
28 : 25
9.2. 18:00
AA102
Jičín - Hranice
26 : 19
19.12. 17:00
AA085
Karviná - Lovosice
23 : 25
12.12. 18:00
AA083
KP Brno - Plzeň
20 : 20
17.11. 18:00
AA059
Jičín - Přerov
28 : 22
28.10. 10:30
AA043
Lovosice - Dukla
22 : 22
29.9. 18:00
AA024
Zubří - Hranice
34 : 29
23.9. 10:30
AA013
Zubří - Lovosice
24 : 27
16.9. 10:30
AA010
Dukla - Jičín
22 : 23
8.9. 18:00
AA006
Plzeň - Přerov
29 : 21
1.liga mužů
13.10. 18:00
AB023
N.Veselí - Ústí n.L.
38 : 19
1.liga starších dorostenců
13.10. 16:00
AG023
N.Veselí - Kopřivnice
29 : 38
Český pohár mužů
13.12. 18:30
AN073
Náchod - Jičín
14 : 36
W.H.I.L.
15.5. 18:00
AP194
Most - Veselí n.M.
25 : 22
3.3. 17:00
AP150
Slavia - Písek
33 : 21
13.2. 18:00
AP129
Most - Veselí n.M.
29 : 18
19.1. 15:00
AP100
Písek - Olomouc
23 : 24
7.11. 18:00
AP066
Poruba - Michalovce
28 : 27
27.10. 17:30
AP048
Olomouc - Most
25 : 30
17.10. 18:00
AP038
Veselí n.M. - Most
20 : 17
22.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Olomouc
31 : 19
1.9. 16:00
AP006
Zlín - Olomouc
28 : 22
Český pohár žen
18.9. 19:30
APR018
S.Vršovice - Most
18 : 33
2.9. 16:00
APR001
Střešovice - Ústí n.L.
24 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
video
online
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
video
online
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
video
online
Chodov B - Košutka
30 : 30
video
online
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
video
online
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
17
1
4
656 : 469
35
2
Talent Plzeň "B"
22
14
3
5
608 : 515
31
3
Starý Plzenec
22
15
1
6
621 : 581
31
4
Třeboň
22
15
3
4
664 : 565
29
5
Košutka
22
13
2
7
623 : 541
28
6
Sez. Ústí
22
11
3
8
515 : 499
25
7
S.Vršovice
22
10
0
12
524 : 564
20
8
VŠ Plzeň
22
8
1
13
530 : 586
17
9
Bohemians
22
7
2
13
522 : 554
16
10
Ledeč n.S.
22
6
1
15
528 : 636
13
11
Chodov B
22
5
1
16
496 : 590
11
12
Č.Budějovice A
22
2
0
20
469 : 656
4
Tabulka střelců
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
130
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
130
Lukáš Baierling
TJ Jiskra Třeboň
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
41
Aleš Jurina
TJ Košutka
40
Jakub Mráz
Loko České Budějovice A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
50
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
44
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.