Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Hosnedl
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1968
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 18:00
AC129
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
14.4. 09:30
AC098
Talent Plzeň "B" - Dukla B
26 : 25
12.4. 20:00
AC072
Sez. Ústí - Košutka
24 : 27
17.3. 09:30
AC085
Talent Plzeň "B" - Chodov B
31 : 22
10.3. 17:00
AC080
Bohemians - Starý Plzenec
27 : 27
9.12. 10:30
AC062
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
28 : 18
17.11. 18:00
AC048
Třeboň - Ledeč n.S.
34 : 23
10.11. 17:00
AC039
Košutka - VŠ Plzeň
30 : 20
14.10. 15:00
AC022
Č.Budějovice A - Ledeč n.S.
22 : 25
30.9. 17:00
AC012
Bohemians - VŠ Plzeň
18 : 26
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD123
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
29 : 21
24.3. 17:00
AD094
Slavia - HK Lovosice B
35 : 23
3.3. 18:00
AD076
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
36 : 31
2.12. 17:00
AD059
Praha 4 - Dvůr Králové
32 : 22
24.11. 17:00
AD054
Libčice n. Vlt. - Slavia
25 : 22
30.9. 15:00
AD011
Slavia - HC Žatec
39 : 23
1.liga starších dorostenců
14.4. 13:30
AG098
Talent Plzeň - Dukla
34 : 46
17.3. 13:30
AG085
Talent Plzeň - Zubří
26 : 41
2.liga starších dorostenců Č
14.10. 13:00
AH022
Loko Č.Budějovice - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
1.liga mladších dorostenců
14.4. 11:30
AJ098
Talent Plzeň - Dukla
37 : 29
17.3. 11:30
AJ085
Talent Plzeň - Zubří
34 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 16:00
AK129
Třeboň - Ml. Boleslav
25 : 35
10.11. 15:00
AK039
TJ košutka - Úvaly
33 : 15
Žákovská liga starších žáků
3.3. 12:30
AO104
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
3.3. 11:30
AO103
Talent A - Strakonice A
17 : 17
3.3. 10:00
AO102
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
3.3. 09:00
AO101
Strakonice A - Zubří
18 : 28
2.liga žen Č
28.10. 17:30
AS034
Astra - Strakonice
33 : 22
1.liga starších dorostenek
20.4. 13:00
AU117
Kobylisy - S.Vršovice
26 : 23
2.liga starších dorostenek Č
4.5. 15:00
AV059
Házená J.Hradec - Č.Budějovice
29 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
video
online
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
video
online
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
video
online
Chodov B - Košutka
30 : 30
video
online
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
video
online
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
17
1
4
656 : 469
35
2
Talent Plzeň "B"
22
14
3
5
608 : 515
31
3
Starý Plzenec
22
15
1
6
621 : 581
31
4
Třeboň
22
15
3
4
664 : 565
29
5
Košutka
22
13
2
7
623 : 541
28
6
Sez. Ústí
22
11
3
8
515 : 499
25
7
S.Vršovice
22
10
0
12
524 : 564
20
8
VŠ Plzeň
22
8
1
13
530 : 586
17
9
Bohemians
22
7
2
13
522 : 554
16
10
Ledeč n.S.
22
6
1
15
528 : 636
13
11
Chodov B
22
5
1
16
496 : 590
11
12
Č.Budějovice A
22
2
0
20
469 : 656
4
Tabulka střelců
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
130
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
130
Lukáš Baierling
TJ Jiskra Třeboň
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
41
Aleš Jurina
TJ Košutka
40
Jakub Mráz
Loko České Budějovice A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
50
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
44
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.