Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 15:00
AB126
Litovel - Strakonice
26 : 25
13.4. 17:00
AB100
Litovel - N.Veselí
33 : 24
3.3. 17:00
AB078
Karviná B - N.Veselí
22 : 31
24.11. 17:30
AB051
Zlín - Loko Louny
28 : 23
7.10. 13:00
AB013
Karviná B - Chodov
23 : 23
22.9. 17:00
AB006
Litovel - Zlín
25 : 27
2.liga muži - baráž
26.5. 10:30
AEF001
MHK Karviná - Bohunice
24 : 16
2.liga mužů SM
19.5. 16:00
AF128
Polanka - MHK Karviná
24 : 23
21.10. 15:15
AF027
Polanka - Vsetín
34 : 22
1.liga starších dorostenců
4.5. 12:30
AG116
Kopřivnice - HK Lovosice
36 : 24
3.3. 15:00
AG078
Karviná - N.Veselí
29 : 26
24.11. 15:30
AG051
Zlín - Frýdek-Místek
25 : 26
21.10. 13:30
AG027
Polanka - N.Veselí
19 : 30
7.10. 15:00
AG013
Karviná - Zubří
30 : 26
1.liga mladších dorostenců
4.5. 14:30
AJ116
Kopřivnice - HK Lovosice
19 : 31
7.10. 17:00
AJ013
Karviná - Zubří
27 : 33
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 12:00
AL128
DTJ Polanka - Zlín
19 : 16
12.5. 17:00
AL126
Litovel - DTJ Polanka
30 : 18
13.4. 15:00
AL100
Litovel - Nové Bránice
26 : 19
21.10. 17:00
AL027
DTJ Polanka - Nové Bránice
32 : 17
22.9. 15:00
AL006
Litovel - Zlín
20 : 25
Český pohár mužů
13.1. 17:00
AN072
Frýdek-Místek - Hranice
31 : 39
1.liga žen
17.3. 12:30
AR098
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 31
23.2. 13:00
AR083
Zlín B - Poruba B
20 : 17
18.11. 14:30
AR052
Olomouc B - Kunovice
32 : 21
11.11. 13:30
AR043
Otrokovice - HC Plzeň
26 : 28
13.10. 16:00
AR019
Otrokovice - Olomouc B
21 : 28
1.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AU098
Olomouc - HC Plzeň
40 : 20
23.2. 11:00
AU083
Zlín - Poruba
22 : 18
2.liga starších dorostenek M
11.11. 15:30
AW022
TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín
38 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
video
online
Prostějov - Olomouc
24 : 23
video
online
SK Kuřim - Handball KP Brno
19 : 37
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
video
online
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
video
online
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
838 : 532
42
2
Handball KP Brno
22
18
0
4
748 : 542
34
3
Přerov
22
16
0
6
646 : 581
32
4
HK Ivančice
22
14
0
8
667 : 572
28
5
Hranice
22
15
0
7
695 : 551
28
6
Maloměřice
22
11
1
10
626 : 607
21
7
Prostějov
22
10
1
11
705 : 694
21
8
Vsetín
22
10
0
12
675 : 750
20
9
Olomouc
22
6
0
16
540 : 653
12
10
Sokol Telnice
22
4
0
18
552 : 738
8
11
V. Bystřice
22
4
0
18
503 : 751
8
12
SK Kuřim
22
2
0
20
482 : 706
4
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
190
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
33
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
56
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
56
Tomáš Prýgl
Handball KP Brno
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.