Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců M
podzim - 1. kolo
22.9.2012
15:30
AI001
KH Zbrojovka Vsetín
-
HK Ivančice
Pavel Friedel
,
Jaromír Krejčí
,
22.9.2012
13:00
AI002
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Telnice
Mojmír Valášek
,
Roman Smékal
,
22.9.2012
11:30
AI003
TJ Rožnov p.R.
-
TJ STM Olomouc
Tomáš Fiala
,
Přemysl Fukala
,
23.9.2012
13:00
AI004
TJ Cement Hranice
-
SHC Maloměřice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
22.9.2012
15:00
AI005
SK Kuřim
-
SK Velká Bystřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
22.9.2012
10:00
AI006
Sokol HC Přerov
-
Handball KP Brno
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
podzim - 2. kolo
30.9.2012
12:00
AI007
HK Ivančice
-
Handball KP Brno
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
29.9.2012
15:30
AI008
SK Velká Bystřice
-
Sokol HC Přerov
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
29.9.2012
13:00
AI009
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
29.9.2012
17:00
AI010
TJ STM Olomouc
-
TJ Cement Hranice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
30.9.2012
13:00
AI011
Sokol Telnice
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
30.9.2012
16:30
AI012
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol II.Prostějov
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
podzim - 3. kolo
6.10.2012
10:00
AI013
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
6.10.2012
13:30
AI014
TJ Rožnov p.R.
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslav Paululik
,
Martin Poliačik
,
7.10.2012
13:00
AI015
TJ Cement Hranice
-
Sokol Telnice
Pavel Šohaj
,
Jan Divácký
,
7.10.2012
13:00
AI016
SK Kuřim
-
TJ STM Olomouc
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
7.10.2012
12:30
AI017
Sokol HC Přerov
-
SHC Maloměřice
Pavla Macharáčková
,
Kristýna Kummerová
,
6.10.2012
13:00
AI018
Handball KP Brno
-
SK Velká Bystřice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
podzim - 4. kolo
13.10.2012
13:30
AI019
HK Ivančice
-
SK Velká Bystřice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
13.10.2012
13:00
AI020
SHC Maloměřice
-
Handball KP Brno
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
14.10.2012
16:00
AI021
TJ STM Olomouc
-
Sokol HC Přerov
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
13.10.2012
11:00
AI022
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
13.10.2012
16:00
AI023
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Cement Hranice
Karolína Pavelová
,
Vangelis Simu
,
13.10.2012
13:00
AI024
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p.R.
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 5. kolo
20.10.2012
11:30
AI025
TJ Rožnov p.R.
-
HK Ivančice
Karolína Pavelová
,
Vangelis Simu
,
21.10.2012
13:00
AI026
TJ Cement Hranice
-
Sokol II.Prostějov
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
21.10.2012
13:00
AI027
SK Kuřim
-
KH Zbrojovka Vsetín
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
21.10.2012
10:00
AI028
Sokol HC Přerov
-
Sokol Telnice
Otakar Bujnoch
,
Jan Vítek
,
20.10.2012
15:00
AI029
Handball KP Brno
-
TJ STM Olomouc
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
20.10.2012
15:30
AI030
SK Velká Bystřice
-
SHC Maloměřice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
podzim - 6. kolo
27.10.2012
13:30
AI031
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
28.10.2012
16:00
AI032
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
27.10.2012
11:00
AI033
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
Patrick Netík
,
Jakub Popluhár
,
28.10.2012
16:30
AI034
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol HC Přerov
Pavel Friedel
,
Mojmír Valášek
,
27.10.2012
13:00
AI035
Sokol II.Prostějov
-
SK Kuřim
Jan Divácký
,
Vítězslav Dalajka
,
27.10.2012
15:30
AI036
TJ Rožnov p.R.
-
TJ Cement Hranice
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
podzim - 7. kolo
10.11.2012
13:00
AI037
TJ Cement Hranice
-
HK Ivančice
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
10.11.2012
14:00
AI038
SK Kuřim
-
TJ Rožnov p.R.
Mojmír Valášek
,
Martin Steiger
,
10.11.2012
11:00
AI039
Sokol HC Přerov
-
Sokol II.Prostějov
Roman Smékal
,
Kristýna Kummerová
,
11.11.2012
17:00
AI040
Handball KP Brno
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
10.11.2012
15:30
AI041
SK Velká Bystřice
-
Sokol Telnice
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
10.11.2012
13:00
AI042
SHC Maloměřice
-
TJ STM Olomouc
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
podzim - 8. kolo
17.11.2012
15:00
AI043
HK Ivančice
-
TJ STM Olomouc
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
17.11.2012
11:00
AI044
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
17.11.2012
15:30
AI045
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
17.11.2012
13:00
AI046
Sokol II.Prostějov
-
Handball KP Brno
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
17.11.2012
11:30
AI047
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol HC Přerov
Pavel Pluhař
,
Martin Poliačik
,
17.11.2012
16:00
AI048
TJ Cement Hranice
-
SK Kuřim
Petr Směja
,
Josef Škroch
,
podzim - 9. kolo
25.11.2012
13:00
AI049
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
25.11.2012
12:30
AI050
Sokol HC Přerov
-
TJ Cement Hranice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
24.11.2012
15:00
AI051
Handball KP Brno
-
TJ Rožnov p.R.
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
24.11.2012
17:30
AI052
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Radek Martiník
,
Vangelis Simu
,
24.11.2012
13:00
AI053
SHC Maloměřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Jorda
,
Jaroslav Vychodil
,
24.11.2012
13:00
AI054
TJ STM Olomouc
-
Sokol Telnice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
podzim - 10. kolo
2.12.2012
12:00
AI055
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Ladislav Planka
,
Jaroslav Vychodil
,
1.12.2012
16:00
AI056
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ STM Olomouc
Mojmír Valášek
,
Jana Rzymanová
,
1.12.2012
13:00
AI057
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
2.12.2012
16:00
AI058
TJ Rožnov p.R.
-
SK Velká Bystřice
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
2.12.2012
13:00
AI059
TJ Cement Hranice
-
Handball KP Brno
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
1.12.2012
13:30
AI060
SK Kuřim
-
Sokol HC Přerov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
podzim - 11. kolo
9.12.2012
15:00
AI061
Sokol HC Přerov
-
HK Ivančice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
8.12.2012
15:00
AI062
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
9.12.2012
12:30
AI063
SK Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
Jan Divácký
,
Pavel Šohaj
,
9.12.2012
13:00
AI064
SHC Maloměřice
-
TJ Rožnov p.R.
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
9.12.2012
15:00
AI065
TJ STM Olomouc
-
Sokol II.Prostějov
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
8.12.2012
11:00
AI066
Sokol Telnice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
jaro - 12. kolo
23.2.2013
13:00
AI067
HK Ivančice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Michal Hanák
,
Jiří Matuška
,
23.2.2013
11:00
AI068
Sokol Telnice
-
Sokol II.Prostějov
Jaroslav Hanych
,
23.2.2013
15:00
AI069
TJ STM Olomouc
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
6.4.2013
11:00
AI070
SHC Maloměřice
-
TJ Cement Hranice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.2.2013
15:30
AI071
SK Velká Bystřice
-
SK Kuřim
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
23.2.2013
15:00
AI072
Handball KP Brno
-
Sokol HC Přerov
Pavel Novotný
,
Adam Kondělka
,
jaro - 13. kolo
2.3.2013
15:00
AI073
Handball KP Brno
-
HK Ivančice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
2.3.2013
14:30
AI074
Sokol HC Přerov
-
SK Velká Bystřice
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
2.3.2013
17:00
AI075
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
3.3.2013
15:00
AI076
TJ Cement Hranice
-
TJ STM Olomouc
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
2.2.2013
11:30
AI077
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol Telnice
Adriana Baronová
,
Ivona Fridrichová
,
2.3.2013
13:00
AI078
Sokol II.Prostějov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 14. kolo
9.3.2013
13:00
AI079
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
9.3.2013
16:00
AI080
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p.R.
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
9.3.2013
11:00
AI081
Sokol Telnice
-
TJ Cement Hranice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
10.3.2013
14:00
AI082
TJ STM Olomouc
-
SK Kuřim
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
9.3.2013
13:00
AI083
SHC Maloměřice
-
Sokol HC Přerov
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
9.3.2013
15:30
AI084
SK Velká Bystřice
-
Handball KP Brno
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
jaro - 15. kolo
16.3.2013
15:30
AI085
SK Velká Bystřice
-
HK Ivančice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
16.3.2013
15:00
AI086
Handball KP Brno
-
SHC Maloměřice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
7.4.2013
11:00
AI087
Sokol HC Přerov
-
TJ STM Olomouc
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
16.3.2013
17:00
AI088
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
17.3.2013
15:00
AI089
TJ Cement Hranice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Ladislav Planka
,
Jaroslav Vychodil
,
16.3.2013
10:00
AI090
TJ Rožnov p.R.
-
Sokol II.Prostějov
Radomír Kuča
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 16. kolo
23.3.2013
13:00
AI091
HK Ivančice
-
TJ Rožnov p.R.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
23.3.2013
13:00
AI092
Sokol II.Prostějov
-
TJ Cement Hranice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
23.3.2013
16:00
AI093
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Kuřim
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
23.3.2013
11:00
AI094
Sokol Telnice
-
Sokol HC Přerov
Jakub Popluhár
,
Lucie Zbožínková
,
23.3.2013
15:00
AI095
TJ STM Olomouc
-
Handball KP Brno
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
23.3.2013
13:00
AI096
SHC Maloměřice
-
SK Velká Bystřice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
jaro - 17. kolo
13.4.2013
13:00
AI097
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
25.4.2013
18:00
AI098
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
5.4.2013
18:15
AI099
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Jaroslav Hanych
,
8.5.2013
12:30
AI100
Sokol HC Přerov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jan Vítek
,
Jaroslav Vychodil
,
14.4.2013
16:00
AI101
SK Kuřim
-
Sokol II.Prostějov
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
14.4.2013
15:00
AI102
TJ Cement Hranice
-
TJ Rožnov p.R.
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 18. kolo
20.4.2013
13:00
AI103
HK Ivančice
-
TJ Cement Hranice
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
20.4.2013
11:30
AI104
TJ Rožnov p.R.
-
SK Kuřim
Michal Paululik
,
Martin Poliačik
,
20.4.2013
17:00
AI105
Sokol II.Prostějov
-
Sokol HC Přerov
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
20.4.2013
15:30
AI106
KH Zbrojovka Vsetín
-
Handball KP Brno
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
20.4.2013
11:00
AI107
Sokol Telnice
-
SK Velká Bystřice
Jaroslav Hanych
,
21.4.2013
14:00
AI108
TJ STM Olomouc
-
SHC Maloměřice
Marcel Horsák
,
Petr Videcký
,
jaro - 19. kolo
27.4.2013
14:00
AI109
TJ STM Olomouc
-
HK Ivančice
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
27.4.2013
13:00
AI110
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
27.4.2013
15:30
AI111
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaroslav Vychodil
,
Roman Smékal
,
27.4.2013
15:00
AI112
Handball KP Brno
-
Sokol II.Prostějov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
27.4.2013
10:00
AI113
Sokol HC Přerov
-
TJ Rožnov p.R.
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
28.4.2013
14:00
AI114
SK Kuřim
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
jaro - 20. kolo
4.5.2013
13:00
AI115
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
5.5.2013
13:00
AI116
TJ Cement Hranice
-
Sokol HC Přerov
Jan Divácký
,
Pavel Šohaj
,
4.5.2013
11:30
AI117
TJ Rožnov p.R.
-
Handball KP Brno
Adriana Baronová
,
Milan Pelech
,
4.5.2013
13:00
AI118
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Marek Damek
,
Jaroslav Vychodil
,
4.5.2013
15:30
AI119
KH Zbrojovka Vsetín
-
SHC Maloměřice
Marek Jaroň
,
Tomáš Petruška
,
5.5.2013
15:00
AI120
Sokol Telnice
-
TJ STM Olomouc
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
jaro - 21. kolo
11.5.2013
11:00
AI121
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Jakub Popluhár
,
Jaroslav Hanych
,
12.5.2013
14:00
AI122
TJ STM Olomouc
-
KH Zbrojovka Vsetín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
11.5.2013
13:00
AI123
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Martin Steiger
,
Mojmír Valášek
,
11.5.2013
15:30
AI124
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p.R.
Jaroslav Hanych
,
11.5.2013
15:00
AI125
Handball KP Brno
-
TJ Cement Hranice
Tomáš Bubeníček
,
Daniel Douda
,
12.5.2013
10:00
AI126
Sokol HC Přerov
-
SK Kuřim
Lukáš Králík
,
Pavel Šohaj
,
jaro - 22. kolo
19.5.2013
13:00
AI127
HK Ivančice
-
Sokol HC Přerov
Daniel Douda
,
Martin Steiger
,
18.5.2013
14:00
AI128
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
19.5.2013
10:30
AI129
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice
Jana Rzymanová
,
Jaroslav Vychodil
,
18.5.2013
11:30
AI130
TJ Rožnov p.R.
-
SHC Maloměřice
Marek Jaroň
,
Milan Pelech
,
18.5.2013
13:00
AI131
Sokol II.Prostějov
-
TJ STM Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
18.5.2013
15:30
AI132
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol Telnice
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.