Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Špaček
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
4.5. 13:00
AB117
Loko Louny - Zlín
28 : 26
13.4. 18:00
AB101
Strakonice - Karviná B
29 : 20
30.3. 19:00
AB070
Jičín "B" - Ústí n.L.
25 : 22
24.3. 17:00
AB091
Chodov - Loko Louny
33 : 24
20.10. 17:00
AB030
Náchod - Jičín "B"
18 : 30
30.9. 16:30
AB012
N.Veselí - Karviná B
24 : 22
2.liga mužů JM
27.4. 17:00
AE109
H.Brod - Ivančice
25 : 27
1.liga starších dorostenců
30.9. 14:30
AG012
N.Veselí - Karviná
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH117
Loko Louny - Chrudim
30 : 23
24.3. 15:00
AH091
Chodov - Loko Louny
34 : 28
20.10. 15:00
AH030
Náchod - Sokol Kobylisy
38 : 25
1.liga mladších dorostenců
13.4. 16:00
AJ101
Strakonice - Karviná
23 : 34
30.9. 12:30
AJ012
N.Veselí - Karviná
30 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
4.5. 15:00
AK117
Loko Louny - D.Králové
25 : 21
Český pohár mužů
7.11. 19:00
AN064
Libčice n. Vlt. - Strakonice
17 : 18
Český pohár žen
19.9. 19:15
APR019
Střešovice - J.Hradec
19 : 33
1.liga žen
27.4. 13:00
AR121
H.Brod - Otrokovice
21 : 35
2.3. 15:00
AR088
SVŠ Plzeň A - H.Brod
18 : 21
9.2. 16:45
AR069
HC Plzeň - Kobylisy
31 : 21
2.12. 15:00
AR066
H.Brod - Slavia B
13 : 37
4.11. 15:00
AR038
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
24 : 34
23.9. 15:00
AR012
Slavia B - Kunovice
18 : 21
16.9. 15:00
AR003
Kobylisy - HC Plzeň
15 : 22
2.liga žen Č
13.4. 14:15
AS113
Strakonice - Kobylisy B
24 : 23
1.liga starších dorostenek
28.4. 16:00
AU081
H.Brod - Písek
26 : 29
2.3. 13:00
AU088
SVŠ Plzeň - H.Brod
29 : 29
9.2. 18:30
AU069
HC Plzeň - Kobylisy
27 : 21
2.12. 13:00
AU066
H.Brod - Slavia
27 : 27
4.11. 13:00
AU038
SVŠ Plzeň - Kobylisy
23 : 18
16.9. 17:00
AU003
Kobylisy - HC Plzeň
25 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.