Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kříženecký
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.4. 16:00
AC109
Dukla B - Chodov B
35 : 20
10.11. 15:30
AC038
Ledeč n.S. - Starý Plzenec
28 : 33
2.liga mužů SVČ
11.5. 17:00
AD122
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
30 : 18
14.4. 16:00
AD100
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
37 : 25
13.4. 17:00
AD099
Dvůr Králové - Slavia
28 : 17
24.3. 17:30
AD092
Kutná Hora - Praha 4
28 : 34
17.3. 14:00
AD085
Ml. Boleslav - Jablonec
26 : 21
10.3. 17:00
AD080
1.HC Pardubice - HC Žatec
19 : 15
23.2. 17:00
AD069
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
23 : 18
9.12. 16:00
AD061
HK Lovosice B - Jablonec
25 : 29
18.11. 17:30
AD046
Kutná Hora - Dvůr Králové
20 : 33
10.11. 10:30
AD038
Kolín - HC Žatec
31 : 22
20.10. 17:00
AD029
Dvůr Králové - Libčice n. Vlt.
17 : 20
23.9. 17:30
AD002
Kutná Hora - Slavia
23 : 27
2.liga mužů JM
24.11. 17:00
AE054
H.Brod - Telnice
30 : 31
1.liga starších dorostenců
28.4. 14:00
AG109
Dukla - Zubří
32 : 25
14.4. 14:00
AG100
HK Lovosice - N.Veselí
29 : 30
9.12. 14:00
AG061
HK Lovosice - Zubří
40 : 40
2.liga starších dorostenců Č
24.3. 15:30
AH092
TJ Kutná Hora - HSK Tygři
19 : 28
18.11. 15:30
AH046
TJ Kutná Hora - Chrudim
28 : 26
10.11. 13:00
AH038
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny
31 : 34
23.9. 15:30
AH002
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 31
1.liga mladších dorostenců
28.4. 12:00
AJ109
Dukla - Zubří
35 : 41
14.4. 12:00
AJ100
HK Lovosice - N.Veselí
30 : 29
13.3. 17:00
AJ074
HK Lovosice - Talent Plzeň
24 : 28
9.12. 12:00
AJ061
HK Lovosice - Zubří
23 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 15:00
AK099
D.Králové - Č.Budějovice
32 : 24
24.3. 13:30
AK092
Úvaly - Třeboň
32 : 18
1.12. 10:30
AK056
Chrudim - Liberec
20 : 25
18.11. 13:30
AK046
Úvaly - D.Králové
22 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.