Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
15.5. 19:00
AE132
Hustopeče - Telnice
30 : 29
11.5. 17:00
AE125
Brno B - V. Meziříčí
32 : 26
28.4. 15:00
AE111
Bohunice - Hustopeče
26 : 19
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
9.12. 16:00
AE061
Sokolnice - Ivančice
26 : 25
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
30.9. 10:30
AE012
Hustopeče - Prostějov
28 : 24
2.liga starších dorostenců M
11.5. 15:00
AI125
Handball KP Brno - Hranice
19 : 26
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
11.5. 13:00
AJ125
KP Brno - Kopřivnice
26 : 28
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.