Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jiří Melka
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
18.5. 13:00
AC128
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
21.4. 17:00
AC106
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
10.11. 18:00
AC037
Třeboň - Chodov B
28 : 21
20.10. 17:00
AC028
Košutka - Č.Budějovice A
39 : 15
23.9. 16:30
AC002
VŠ Plzeň - Č.Budějovice A
27 : 18
23.9. 14:30
AC003
Starý Plzenec - Dukla B
30 : 24
2.liga mužů SVČ
18.5. 10:30
AD128
Kolín - Dvůr Králové
23 : 30
5.5. 15:00
AD118
Kutná Hora - Ml. Boleslav
27 : 24
20.4. 17:00
AD108
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
32 : 22
24.3. 17:00
AD091
Jablonec - HC Žatec
32 : 25
17.3. 17:00
AD090
HC Žatec - Kutná Hora
26 : 25
14.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ml. Boleslav
35 : 23
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 15:00
AH128
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chrudim
29 : 26
12.5. 17:30
AH123
Sokol Kobylisy - TJ Kutná Hora
36 : 21
5.5. 13:00
AH118
TJ Kutná Hora - Náchod
23 : 32
30.9. 17:30
AH009
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
33 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
24.3. 15:00
AK091
Jablonec - Loko Louny
29 : 24
10.11. 16:00
AK037
Třeboň - Jablonec
18 : 34
20.10. 15:00
AK028
TJ košutka - Č.Budějovice
36 : 39
14.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ml. Boleslav
30 : 31
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
22 : 27
Český pohár žen
12.9. 17:45
APR011
Astra - HC Plzeň
22 : 33
2.liga žen Č
7.4. 16:30
AS106
Astra - Ústí n.L.
18 : 21
27.10. 16:45
AS033
Turnov - Ústí n.L.
23 : 24
16.9. 13:00
AS003
Kobylisy B - Milevsko
27 : 6
1.liga mladších dorostenek Č
16.9. 11:00
AX003
Kobylisy - HC Plzeň
38 : 27
Přebor Prahy mužů
27.5. 20:45
BA079
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
29 : 20
19.5. 19:30
BA069
Čambavamba - Sparta
14 : 23
21.4. 19:00
BA049
S.Vršovice B - Všenory
27 : 22
11.11. 18:30
BA016
Tamburello - S.Vršovice B
26 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.