Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Radoslav Kavulič
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.5. 10:30
AA161
Lovosice - Dukla
29 : 24
12.5. 10:30
AA155
Jičín - Hranice
25 : 20
5.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 25
21.4. 17:00
AA171
Frýdek-Místek - Kopřivnice
34 : 30
20.4. 16:30
AA141
Dukla - Plzeň
23 : 23
14.4. 10:30
AA135
Hranice - Dukla
25 : 25
17.3. 11:30
AA129
Jičín - Karviná
29 : 26
2.2. 15:30
AA091
Lovosice - Hranice
27 : 22
8.12. 18:00
AA076
Jičín - Dukla
22 : 20
25.11. 10:30
AA064
KP Brno - Hranice
25 : 26
11.11. 10:30
AA051
Přerov - Hranice
40 : 36
10.11. 18:00
AA052
Karviná - Zubří
29 : 27
28.10. 10:30
AA047
Hranice - Plzeň
30 : 28
27.10. 18:00
AA046
Zubří - Přerov
37 : 22
14.10. 10:30
AA036
Hranice - Jičín
27 : 26
6.10. 18:00
AA028
Plzeň - Kopřivnice
37 : 25
30.9. 10:30
AA019
Lovosice - Karviná
23 : 19
8.9. 18:00
AA004
Jičín - KP Brno
23 : 23
1.liga mužů
19.5. 14:30
AB132
N.Veselí - Bystřice p.H.
25 : 29
Baráž muži-extraliga
8.6. 18:00
ABA002
Kopřivnice - Zlín
25 : 25
Český pohár mužů
30.1. 19:00
AN079
Jičín - Lovosice
30 : 24
W.H.I.L.
27.4. 16:00
AP187
Poruba - Slavia
32 : 32
2.3. 17:00
AP154
Most - Partizánske
31 : 22
27.2. 18:00
AP145
Písek - Šaľa
27 : 25
16.1. 18:00
AP094
Most - Slavia
29 : 22
5.1. 18:00
AP082
J.Hradec - Olomouc
21 : 25
3.11. 17:30
AP061
Olomouc - Poruba
30 : 35
31.10. 17:30
AP055
Slavia - Zlín
32 : 25
1.liga-baráž
26.5. 16:00
ARP001
HC Plzeň - Zlín
24 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.