Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
18.5. 15:00
A52
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
23 : 17
12.5. 17:00
A45
Bolevec M.A.T. - VŠ Plzeň "B"
23 : 27
5.5. 15:00
A41
Třemošná - Bolevec M.A.T.
16 : 27
4.5. 15:00
A43
Rokycany - Šťáhlavy
25 : 16
29.9. 14:45
A15
Šťáhlavy - Rokycany
23 : 21
9.9. 18:00
A03
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
16 : 9
2 liga mužů JZČ
3.3. 17:00
AC074
Košutka - Talent Plzeň "B"
25 : 25
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
16 : 23
23.3. 16:45
AH093
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
22 : 16
2.liga mladších dorostenců Č
3.3. 15:00
AK074
TJ košutka - Ml. Boleslav
29 : 30
Žákovská liga starších žáků
24.3. 12:00
AO146
Ostrava - Talent A
12 : 16
24.3. 10:40
AO144
Ostrava - N. Veselí A
7 : 6
24.3. 10:00
AO143
Talent A - Karviná A
16 : 13
24.3. 08:40
AO141
Karviná A - Ostrava
13 : 13
24.3. 08:00
AO140
Talent A - F.-Místek A
14 : 10
2.liga žen Č
23.2. 16:30
AS083
Slavoj Tachov - Strakonice
34 : 19
23.9. 14:00
AS009
Slavoj Tachov - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 16
2.liga starších dorostenek Č
20.4. 14:00
AV054
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
21 : 19
20.4. 11:00
AV039
Lokomotiva Cheb - Č.Budějovice
28 : 16
16.3. 14:00
AV045
Lokomotiva Cheb - Astra Praha
16 : 16
22.9. 11:00
AV020
Lokomotiva Cheb - ČZ HBC Strakonice
12 : 25
1.liga mladších dorostenek Č
16.12. 16:00
AX053
TJ Slavoj Tachov - Slavia
13 : 28
Žákovská liga starších žaček
2.3. 14:40
AZ118
DHC Plzeň A - Žirovnice
23 : 13
2.3. 12:15
AZ116
Žirovnice - Zlín "A"
9 : 22
2.3. 09:55
AZ114
Holečkova - Žirovnice
15 : 16
starší žáci
29.4. 18:00
C17
Talent A - Košutka
36 : 4
2.10. 19:15
C08
Talent B - Talent A
15 : 37
10.9. 18:00
C02
Talent A - Talent B
22 : 13
starší žákyně
16.4. 16:30
D25
DHC Plzeň B - DHC Plzeň A
16 : 50
mladší žáci
17.4. 16:45
E34
Košutka - SSK Talent Plzeň C
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
video
online
Prostějov - Olomouc
24 : 23
video
online
SK Kuřim - Handball KP Brno
19 : 37
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
video
online
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
video
online
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
838 : 532
42
2
Handball KP Brno
22
18
0
4
748 : 542
34
3
Přerov
22
16
0
6
646 : 581
32
4
HK Ivančice
22
14
0
8
667 : 572
28
5
Hranice
22
15
0
7
695 : 551
28
6
Maloměřice
22
11
1
10
626 : 607
21
7
Prostějov
22
10
1
11
705 : 694
21
8
Vsetín
22
10
0
12
675 : 750
20
9
Olomouc
22
6
0
16
540 : 653
12
10
Sokol Telnice
22
4
0
18
552 : 738
8
11
V. Bystřice
22
4
0
18
503 : 751
8
12
SK Kuřim
22
2
0
20
482 : 706
4
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
190
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
33
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
56
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
56
Tomáš Prýgl
Handball KP Brno
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.