Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames extraliga házené - N 1-6
Tipgames extraliga házené - N 7-11
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Martin Průcha
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:00
AC110
S.Vršovice - Č.Budějovice A
32 : 18
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 16:30
AH096
Sokol Kobylisy - Náchod
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:50
AO088
S.Vršovice - N. Veselí A
16 : 22
9.2. 14:00
AO087
Dukla 6 - Strakonice A
29 : 9
9.2. 12:20
AO085
Strakonice A - N. Veselí A
17 : 17
9.2. 10:40
AO083
N. Veselí A - Dukla 4
21 : 17
9.2. 09:00
AO081
Dukla 4 - Dukla 6
9 : 26
20.1. 14:40
AO041
N. Veselí A - V. Bystřice
18 : 12
20.1. 12:40
AO038
Hradec Králové - Rožnov p.R.
7 : 27
20.1. 12:00
AO037
N. Veselí A - S.Vršovice
21 : 10
20.1. 10:00
AO034
S.Vršovice - Hradec Králové
19 : 11
20.1. 08:40
AO032
Hradec Králové - N. Veselí A
8 : 15
19.1. 16:40
AO060
Pardubice - Dukla 6
11 : 18
19.1. 16:05
AO059
Sez. Ústí - KP Brno
13 : 17
19.1. 13:45
AO055
Dukla 6 - Sez. Ústí
25 : 10
19.1. 13:10
AO054
KP Brno - Karviná A
11 : 16
19.1. 11:25
AO051
KP Brno - Dukla 6
8 : 18
19.1. 10:50
AO050
Liberec - Pardubice
20 : 13
19.1. 09:05
AO047
Sez. Ústí - Liberec
14 : 22
19.1. 08:30
AO046
Karviná A - Dukla 6
9 : 8
1.liga starších dorostenek
27.4. 13:00
AU125
S.Vršovice - Písek
30 : 32
2.liga starších dorostenek Č
23.2. 14:30
AV036
Astra Praha - Házená J.Hradec
22 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
20.4. 14:30
AX118
DHK Baník Most - Háje
34 : 26
23.2. 10:30
AX084
Háje - S.Vršovice
29 : 21
Přebor Prahy mužů
30.5. 20:15
BA077
Slavia B - Praha 4 "C"
20 : 16
6.5. 20:45
BA063
Praha 4 "C" - Čambavamba
20 : 30
28.4. 20:00
BA060
S.Vršovice B - Sparta
26 : 19
22.4. 18:30
BA055
Sorry HáK - Praha 4 "B"
23 : 40
15.4. 20:45
BA046
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 22
24.9. 20:45
BA023
Praha 4 "C" - Praha 4 "B"
22 : 36
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 10. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Kopřivnice
37 : 27
video
online
KP Brno - Frýdek-Místek
34 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná
28
19
1
8
839 : 775
39
2
KP Brno
28
10
7
11
752 : 761
27
3
Frýdek-Místek
28
5
4
19
805 : 861
14
4
Kopřivnice
28
6
1
21
752 : 857
13
5
Přerov
28
3
4
21
695 : 866
10
Tabulka střelců
Tomáš Babák
HBC Ronal Jičín
178
Martin Kavka
Sokol HC Přerov
160
Marek Vančo
HCB OKD Karviná
159
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dan Hojník
KH Kopřivnice
57
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
46
Tomáš Bechný
HC Gumárny Zubří
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
96
Michal Dostalík
Handball KP Brno
78
Radim Brož
TJ Cement Hranice
66
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.