Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
25.11. 16:00
AE050
Sokolnice - V. Meziříčí
29 : 26
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
7.11. 19:00
AN060
Telnice - KP Brno
18 : 36
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
16.1. 17:30
AP097
Olomouc - Zlín
28 : 20
4.11. 15:00
AP058
Zlín - J.Hradec
28 : 25
31.10. 18:00
AP053
Poruba - Veselí n.M.
29 : 21
10.10. 18:00
AP034
Veselí n.M. - Partizánske
29 : 23
1.9. 18:00
AP003
Slavia - Most
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
video
online
Prostějov - Olomouc
24 : 23
video
online
SK Kuřim - Handball KP Brno
19 : 37
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
video
online
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
video
online
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
838 : 532
42
2
Handball KP Brno
22
18
0
4
748 : 542
34
3
Přerov
22
16
0
6
646 : 581
32
4
HK Ivančice
22
14
0
8
667 : 572
28
5
Hranice
22
15
0
7
695 : 551
28
6
Maloměřice
22
11
1
10
626 : 607
21
7
Prostějov
22
10
1
11
705 : 694
21
8
Vsetín
22
10
0
12
675 : 750
20
9
Olomouc
22
6
0
16
540 : 653
12
10
Sokol Telnice
22
4
0
18
552 : 738
8
11
V. Bystřice
22
4
0
18
503 : 751
8
12
SK Kuřim
22
2
0
20
482 : 706
4
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
190
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
33
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
56
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
56
Tomáš Prýgl
Handball KP Brno
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.