Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
6.4. 17:00
AK069
Liberec - Loko Louny
37 : 27
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
16.9. 17:00
AN037
Liberec - Ústí n.L.
29 : 15
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
7.4. 15:00
AS105
Most B - Strakonice
22 : 22
18.11. 17:00
AS060
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
19 : 26
21.10. 15:00
AS026
Č.Budějovice - Most B
31 : 21
2.liga starších dorostenek Č
21.10. 17:00
AV014
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
23 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
1.6. 17:20
BF135
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
26 : 25
video
online
Třeboň - Talent Plzeň "B"
26 : 26
video
online
Starý Plzenec - S.Vršovice
31 : 19
video
online
Chodov B - Košutka
30 : 30
video
online
VŠ Plzeň - Dukla B
23 : 37
video
online
Bohemians - Č.Budějovice A
28 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
17
1
4
656 : 469
35
2
Talent Plzeň "B"
22
14
3
5
608 : 515
31
3
Starý Plzenec
22
15
1
6
621 : 581
31
4
Třeboň
22
15
3
4
664 : 565
29
5
Košutka
22
13
2
7
623 : 541
28
6
Sez. Ústí
22
11
3
8
515 : 499
25
7
S.Vršovice
22
10
0
12
524 : 564
20
8
VŠ Plzeň
22
8
1
13
530 : 586
17
9
Bohemians
22
7
2
13
522 : 554
16
10
Ledeč n.S.
22
6
1
15
528 : 636
13
11
Chodov B
22
5
1
16
496 : 590
11
12
Č.Budějovice A
22
2
0
20
469 : 656
4
Tabulka střelců
Jan Petružela
HC Dukla Praha B
130
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
130
Lukáš Baierling
TJ Jiskra Třeboň
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
41
Aleš Jurina
TJ Košutka
40
Jakub Mráz
Loko České Budějovice A
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Pevný
TJ Bohemians Praha
50
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
44
Marek Nachtman
BHS Starý Plzenec
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.