Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC126
Košutka - Ledeč n.S.
33 : 23
21.4. 17:00
AC107
Č.Budějovice A - Talent Plzeň "B"
18 : 24
24.3. 17:00
AC093
Bohemians - Ledeč n.S.
18 : 21
16.3. 18:00
AC089
Třeboň - Bohemians
29 : 28
8.12. 16:30
AC064
S.Vršovice - Starý Plzenec
30 : 31
1.12. 15:30
AC060
Ledeč n.S. - Košutka
23 : 24
25.11. 10:30
AC051
Sez. Ústí - Starý Plzenec
24 : 20
23.9. 17:00
AC006
Košutka - Sez. Ústí
26 : 21
2.liga mužů SVČ
18.5. 17:00
AD127
Jablonec - HK Lovosice B
32 : 23
5.5. 17:00
AD116
Praha 4 - HK Lovosice B
42 : 24
13.4. 17:00
AD097
TJ Sokol Bělá - Jablonec
18 : 25
9.3. 17:00
AD082
Libčice n. Vlt. - Kolín
21 : 16
1.12. 13:00
AD060
Kolín - HK Lovosice B
29 : 33
13.10. 17:00
AD020
TJ Sokol Bělá - Dvůr Králové
21 : 18
29.9. 17:00
AD010
Libčice n. Vlt. - Praha 4
24 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK127
Jablonec - TJ košutka
28 : 24
6.4. 17:00
AK069
Liberec - Loko Louny
37 : 27
16.3. 16:00
AK089
Třeboň - Chrudim
26 : 35
8.12. 14:30
AK064
S.Vršovice - Loko Louny
20 : 22
27.10. 14:00
AK032
Liberec - Ml. Boleslav
37 : 30
23.9. 15:00
AK006
TJ košutka - D.Králové
27 : 25
Český pohár mužů
16.9. 17:00
AN037
Liberec - Ústí n.L.
29 : 15
1.9. 17:00
AN009
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
20 : 14
2.liga žen Č
21.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Strakonice
29 : 13
20.4. 16:00
AS120
Turnov - Milevsko
20 : 15
7.4. 15:00
AS105
Most B - Strakonice
22 : 22
18.11. 17:00
AS060
Kovofiniš Ledeč n.S. - Strakonice
19 : 26
21.10. 15:00
AS026
Č.Budějovice - Most B
31 : 21
2.liga starších dorostenek Č
21.10. 17:00
AV014
Č.Budějovice - Házená J.Hradec
23 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
1.6. 17:20
BF135
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
3 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
video
online
Prostějov - Olomouc
24 : 23
video
online
SK Kuřim - Handball KP Brno
19 : 37
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
video
online
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
video
online
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
838 : 532
42
2
Handball KP Brno
22
18
0
4
748 : 542
34
3
Přerov
22
16
0
6
646 : 581
32
4
HK Ivančice
22
14
0
8
667 : 572
28
5
Hranice
22
15
0
7
695 : 551
28
6
Maloměřice
22
11
1
10
626 : 607
21
7
Prostějov
22
10
1
11
705 : 694
21
8
Vsetín
22
10
0
12
675 : 750
20
9
Olomouc
22
6
0
16
540 : 653
12
10
Sokol Telnice
22
4
0
18
552 : 738
8
11
V. Bystřice
22
4
0
18
503 : 751
8
12
SK Kuřim
22
2
0
20
482 : 706
4
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
190
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
33
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
56
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
56
Tomáš Prýgl
Handball KP Brno
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.