Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové n.L.
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
27.4. 15:30
AC114
Ledeč n.S. - Třeboň
21 : 32
23.3. 10:00
AC095
Dukla B - Sez. Ústí
35 : 18
24.11. 10:00
AC054
Dukla B - Č.Budějovice A
29 : 15
2.liga mužů SVČ
19.5. 15:00
AD131
Kutná Hora - Libčice n. Vlt.
19 : 25
27.4. 10:30
AD114
Kolín - Praha 4
22 : 32
24.2. 17:00
AD071
Ml. Boleslav - Kolín
23 : 17
9.12. 17:00
AD066
1.HC Pardubice - Slavia
25 : 25
2.12. 17:30
AD057
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
24 : 30
18.11. 17:00
AD045
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
20 : 20
28.10. 17:00
AD031
Jablonec - TJ Sokol Bělá
37 : 17
14.10. 17:00
AD022
Slavia - Kolín
23 : 23
30.9. 17:00
AD012
1.HC Pardubice - Kutná Hora
40 : 22
23.9. 17:00
AD001
1.HC Pardubice - Jablonec
21 : 24
2.liga mužů JM
10.3. 17:00
AE082
H.Brod - SK Kuřim
24 : 27
8.12. 17:00
AE065
H.Brod - Prostějov
21 : 23
29.9. 17:00
AE010
H.Brod - V. Meziříčí
20 : 25
1.liga starších dorostenců
10.4. 17:00
AG097
Jičín - Zubří
33 : 31
23.3. 14:00
AG095
Dukla - Zlín
33 : 20
15.12. 20:00
AG070
Jičín - Kopřivnice
28 : 36
24.11. 14:00
AG054
Dukla - Ostrava
43 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 17:00
AH125
Chrudim - HSK Tygři
24 : 31
10.5. 18:00
AH112
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 29
27.4. 13:00
AH114
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
22 : 19
3.3. 17:00
AH073
Chrudim - Chodov
27 : 27
9.12. 14:45
AH062
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 25
2.12. 15:30
AH057
TJ Kutná Hora - Sokol Kobylisy
36 : 31
25.11. 15:00
AH051
Chrudim - Loko Louny
26 : 39
6.10. 10:00
AH018
Chrudim - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců
10.4. 15:00
AJ097
Jičín - Zubří
31 : 36
23.3. 12:00
AJ095
Dukla - KP Brno
32 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
video
online
Prostějov - Olomouc
24 : 23
video
online
SK Kuřim - Handball KP Brno
19 : 37
video
online
Vsetín - Sokol Telnice
37 : 31
video
online
Hranice - V. Bystřice
38 : 23
video
online
HK Ivančice - Přerov
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
22
21
0
1
838 : 532
42
2
Handball KP Brno
22
18
0
4
748 : 542
34
3
Přerov
22
16
0
6
646 : 581
32
4
HK Ivančice
22
14
0
8
667 : 572
28
5
Hranice
22
15
0
7
695 : 551
28
6
Maloměřice
22
11
1
10
626 : 607
21
7
Prostějov
22
10
1
11
705 : 694
21
8
Vsetín
22
10
0
12
675 : 750
20
9
Olomouc
22
6
0
16
540 : 653
12
10
Sokol Telnice
22
4
0
18
552 : 738
8
11
V. Bystřice
22
4
0
18
503 : 751
8
12
SK Kuřim
22
2
0
20
482 : 706
4
Tabulka střelců
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
190
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
176
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Erik Atyafi
SK Velká Bystřice
33
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
28
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Obr
KH Zbrojovka Vsetín
56
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
56
Tomáš Prýgl
Handball KP Brno
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.