Soutěže mužů
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Extraliga
1.liga mužů
Baráž muži-extraliga
2 liga mužů JZČ
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga muži - baráž
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenců Č
podzim - 1. kolo
23.9.2012
14:45
AK001
TJ Sokol Chrudim
-
ElektroPraga Jablonec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
23.9.2012
13:30
AK002
TJ Sokol Úvaly
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
23.9.2012
15:00
AK003
Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
22.9.2012
16:00
AK004
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
23.9.2012
15:00
AK006
TJ Košutka
-
1.HK Dvůr Králové
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 2. kolo
29.9.2012
15:00
AK007
ElektroPraga Jablonec
-
1.HK Dvůr Králové
Martin Kasík
,
Martin Vaněk
,
29.9.2012
14:30
AK008
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Košutka
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
29.9.2012
14:00
AK010
Liberec Handball
-
TJ Jiskra Třeboň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
30.9.2012
11:00
AK011
Loko České Budějovice
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
29.9.2012
11:00
AK012
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Zdeněk Tůma
,
podzim - 3. kolo
7.10.2012
13:30
AK013
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
7.10.2012
15:00
AK014
Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
6.10.2012
16:00
AK015
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
7.10.2012
15:00
AK017
TJ Košutka
-
Sokol Vršovice
Václav Chmelíř
,
Milan Hájek
,
6.10.2012
15:00
AK018
1.HK Dvůr Králové
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
podzim - 4. kolo
14.10.2012
15:00
AK019
ElektroPraga Jablonec
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
13.10.2012
09:00
AK020
Sokol Vršovice
-
1.HK Dvůr Králové
Petr Pešek
,
Martin Vaněk
,
13.10.2012
12:00
AK021
Liberec Handball
-
TJ Košutka
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
13.10.2012
12:30
AK023
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Jiskra Třeboň
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
14.10.2012
13:30
AK024
TJ Sokol Úvaly
-
Lokomotiva Louny
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
podzim - 5. kolo
20.10.2012
15:00
AK025
Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
20.10.2012
16:00
AK026
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
20.10.2012
15:00
AK028
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
20.10.2012
15:00
AK029
1.HK Dvůr Králové
-
Liberec Handball
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
21.10.2012
16:00
AK030
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Vršovice
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
podzim - 6. kolo
28.10.2012
15:00
AK031
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Vršovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
27.10.2012
14:00
AK032
Liberec Handball
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
28.10.2012
11:00
AK033
Loko České Budějovice
-
1.HK Dvůr Králové
Filip Barták
,
Josef Čapek
,
27.10.2012
10:30
AK034
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Košutka
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
27.10.2012
15:00
AK036
Lokomotiva Louny
-
TJ Jiskra Třeboň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
podzim - 7. kolo
10.11.2012
16:00
AK037
TJ Jiskra Třeboň
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
10.11.2012
15:00
AK039
TJ Košutka
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
10.11.2012
15:00
AK040
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Chrudim
Vilém Novotný
,
Aleš Podzimek
,
10.11.2012
15:00
AK041
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Loko České Budějovice
Jiří Svítek
,
Pavla Skružná
,
10.11.2012
14:30
AK042
Sokol Vršovice
-
Liberec Handball
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
podzim - 8. kolo
17.11.2012
19:00
AK043
ElektroPraga Jablonec
-
Liberec Handball
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
18.11.2012
15:00
AK044
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
17.11.2012
11:00
AK045
TJ Sokol Chrudim
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaromír Halíř
,
Vlastimil Vlk
,
18.11.2012
13:30
AK046
TJ Sokol Úvaly
-
1.HK Dvůr Králové
Michael Černý
,
Jan Kříženecký
,
17.11.2012
15:00
AK047
Lokomotiva Louny
-
TJ Košutka
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
podzim - 9. kolo
24.11.2012
15:00
AK050
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
15.12.2012
13:00
AK051
1.HK Dvůr Králové
-
Lokomotiva Louny
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
25.11.2012
14:00
AK052
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Úvaly
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
24.11.2012
14:30
AK053
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
24.11.2012
17:00
AK054
Liberec Handball
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Průžek
,
Jiří Svítek
,
podzim - 10. kolo
1.12.2012
16:30
AK055
ElektroPraga Jablonec
-
Loko České Budějovice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
1.12.2012
10:30
AK056
TJ Sokol Chrudim
-
Liberec Handball
Jaromír Halíř
,
Jan Kříženecký
,
2.12.2012
13:30
AK057
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
1.12.2012
17:00
AK058
Lokomotiva Louny
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Filip Barták
,
Pavel Mošna
,
2.12.2012
17:00
AK059
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HK Dvůr Králové
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
podzim - 11. kolo
8.12.2012
15:00
AK061
TJ Košutka
-
ElektroPraga Jablonec
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
9.12.2012
14:00
AK063
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Jiskra Třeboň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
8.12.2012
14:30
AK064
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Louny
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
8.12.2012
12:00
AK065
Liberec Handball
-
TJ Sokol Úvaly
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
8.12.2012
17:30
AK066
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 12. kolo
24.2.2013
16:15
AK067
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
24.2.2013
15:00
AK068
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
6.4.2013
17:00
AK069
Liberec Handball
-
Lokomotiva Louny
Radovan Kábrt
,
Vilém Novotný
,
23.2.2013
14:30
AK070
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
23.2.2013
15:00
AK072
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Košutka
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
jaro - 13. kolo
2.3.2013
15:00
AK073
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.3.2013
15:00
AK074
TJ Košutka
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Václav Chmelíř
,
Petr Sláma
,
2.3.2013
16:00
AK076
TJ Jiskra Třeboň
-
Liberec Handball
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
3.3.2013
15:00
AK077
Lokomotiva Louny
-
Loko České Budějovice
Lukáš Moravec
,
Pavel Rutta
,
2.3.2013
13:30
AK078
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Dostál
,
Tomáš Lízl
,
jaro - 14. kolo
9.3.2013
13:30
AK079
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Václav Chmelíř
,
Petr Pešek
,
10.3.2013
17:00
AK080
TJ Sokol Chrudim
-
Lokomotiva Louny
Petr Halada
,
Luděk Točík
,
10.3.2013
15:00
AK081
Loko České Budějovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
9.3.2013
09:00
AK083
Sokol Vršovice
-
TJ Košutka
Kamil Navrátil
,
Miroslav Matis
,
10.3.2013
14:00
AK084
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 15. kolo
16.3.2013
14:00
AK085
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
ElektroPraga Jablonec
Pavla Skružná
,
Martin Vaněk
,
16.3.2013
15:00
AK086
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Vršovice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
17.3.2013
15:30
AK087
TJ Košutka
-
Liberec Handball
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
16.3.2013
16:00
AK089
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Chrudim
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
16.3.2013
15:00
AK090
Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Větrovský
,
Filip Barták
,
jaro - 16. kolo
24.3.2013
15:00
AK091
ElektroPraga Jablonec
-
Lokomotiva Louny
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
24.3.2013
13:30
AK092
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
24.3.2013
15:00
AK094
Loko České Budějovice
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Karel Hladký
,
23.3.2013
17:00
AK095
Liberec Handball
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
23.3.2013
14:30
AK096
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 17. kolo
13.4.2013
11:00
AK097
Sokol Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Tomáš Kozler
,
Vladimír Vaník
,
13.4.2013
13:00
AK098
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Liberec Handball
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
13.4.2013
15:00
AK099
1.HK Dvůr Králové
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Dostál
,
Jan Kříženecký
,
13.4.2013
15:00
AK100
TJ Košutka
-
TJ Sokol Chrudim
Karel Macho
,
Milan Hájek
,
13.4.2013
16:00
AK102
TJ Jiskra Třeboň
-
Lokomotiva Louny
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 18. kolo
20.4.2013
16:30
AK103
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Jiskra Třeboň
Pavla Skružná
,
Martin Vaněk
,
21.4.2013
17:30
AK105
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Košutka
Martin Polák
,
Stanislav Štrebl
,
20.4.2013
17:30
AK106
TJ Sokol Chrudim
-
1.HK Dvůr Králové
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
21.4.2013
11:00
AK107
Loko České Budějovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
20.4.2013
17:30
AK108
Liberec Handball
-
Sokol Vršovice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 19. kolo
28.4.2013
17:00
AK109
Liberec Handball
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Hart
,
Jiří Studecký
,
27.4.2013
11:00
AK110
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
27.4.2013
16:00
AK111
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Hart
,
Martin Vaněk
,
26.4.2013
18:15
AK112
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
27.4.2013
15:00
AK113
TJ Košutka
-
Lokomotiva Louny
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
jaro - 20. kolo
4.5.2013
16:00
AK116
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
4.5.2013
15:00
AK117
Lokomotiva Louny
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
5.5.2013
13:30
AK118
TJ Sokol Úvaly
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Kamil Navrátil
,
Luděk Točík
,
5.5.2013
17:00
AK119
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice
Jaromír Halíř
,
Zdeněk Vaněček
,
5.5.2013
15:00
AK120
Loko České Budějovice
-
Liberec Handball
Josef Čapek
,
Štěpán Kahoun
,
jaro - 21. kolo
12.5.2013
13:00
AK121
Loko České Budějovice
-
ElektroPraga Jablonec
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
12.5.2013
17:00
AK122
Liberec Handball
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Hart
,
Martin Vaněk
,
11.5.2013
09:00
AK123
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
11.5.2013
16:00
AK124
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Lokomotiva Louny
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
11.5.2013
15:00
AK125
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
jaro - 22. kolo
18.5.2013
15:00
AK127
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Košutka
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
18.5.2013
16:00
AK129
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Hosnedl
,
Marta Sovová
,
18.5.2013
15:00
AK130
Lokomotiva Louny
-
Sokol Vršovice
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
19.5.2013
13:30
AK131
TJ Sokol Úvaly
-
Liberec Handball
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
19.5.2013
17:00
AK132
TJ Sokol Chrudim
-
Loko České Budějovice
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.